Nazwa pracodawcy:
Silva Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9260129pra

Miejsce pracy:
Polska, Szczecinek
województwo: zachodniopomorskie

Specjalista ds. zakupów surowca drzewnego

Opis stanowiska
Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie m.in.:

  • Zakupy surowca drzewnego na rynku polskim i zagranicznym;

  • Przygotowanie ofert zakupu;

  • Prowadzenie negocjacji handlowych ze stałymi kontrahentami;

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji biznesowych z dostawcami;

  • Realizacja ustalonych planów i wywiązywanie się z powierzonych zadań;

  • Nadzór nad prawidłową realizacją zamówień;

  • Optymalizacja kosztów zakupów i transportu surowca;

  • Prowadzenie administracji zakupowej.

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – branża handlowa;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym – warunek konieczny;

  • Znajomość języka niemieckiego – mile widziana

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: Leśnictwo, Technologia Drewna, Ochrona środowiska lub pokrewne);

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;

  • Umiejętność dokonywania kalkulacji i analizy danych.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;

  • Opieka mentora podczas procesu onboardingu;

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;

  • Program poleceń pracowniczych;

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.