Nazwa pracodawcy:
NES Fircroft

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9260411pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Technik Urządzeń Profesjonalnych AGD

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Dokonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych profesjonalnych urządzeń u klientów, w zakresie naprawy zmywarek oraz urządzeń pralniczych, laboratoryjnych i medycznych zgodnie z otrzymywanymi dyspozycjami

  • Staranne sporządzanie i rozliczanie dziennych dyspozycji pracy

  • Zamawianie części zamiennych według zasad oraz utrzymanie stanu magazynowego części zamiennych adekwatnego do ilości napraw

  • Regularne i systematyczne odsyłanie części zamiennych do centrali zgodnie z wewnętrzną procedurą (comiesięczna inwentaryzacja)

  • Bieżące monitorowanie i aktualizacja posiadanego na laptopie oprogramowania do diagnostyki i programowania urządzeń

  • Bezpośrednia sprzedaż produktów działu serwisu, akcesoriów do urządzeń oraz informowanie klientów o właściwościach i zastosowaniu tych akcesoriów

  • Promocja urządzeń firmy oraz ewentualna sprzedaż podczas wizyt serwisowych

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania
Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne w dziedzinie elektroniki, elektromechaniki lub mechatroniki

  • Udokumentowane uprawnienia SEP

  • Doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych (w branży AGD, urządzeń przemysłowych - w serwisie autoryzowanym)

  • Umiejętności testowania, diagnozowania i naprawy urządzeń

  • Umiejętność korzystania z instrukcji serwisowych oraz posługiwania się schematami elektrycznymi i rysunkami technicznymi

  • Zdolności manualne

  • Umiejętności komunikacyjne (umiejętności wyjaśnienia zagadnień technicznych) i wysoka kultura osobista

  • Umiejętności sprzedażowe

  • Dobra organizacja pracy

  • Obsługa komputera, pakietów MS Office oraz łatwość nauki nowych programów i aplikacji

  • Preferowana znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta lunchowa

  • System kafeteryjny MyBenefit

  • Ekwiwalent za pranie odzieży roboczej

  • Zniżki na produkty firmowe

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Dodatkowy dzień wolny na urodziny

  • Warsztaty rozwojowe na zewnętrznej platformie

  • Opieka psychologiczna

  • Ubezpieczenie NNW w życiu prywatnym

  • Dodatkowy dzień wolny na wolontariat

  • Nauka języka angielskiego na platformie Tutlo

  • Samochód służbowy do użytku prywatnego