Nazwa pracodawcy:
Sun Chemical Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9260618pra

Miejsce pracy:
Polska, Marki
województwo: mazowieckie

Technik / Inżynier Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska
Główne obowiązki na tym stanowisku to:

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów maszyn

  • Montaż i demontaż maszyn, urządzeń i instalacji

  • Rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu

  • Analizę stanu technicznego urządzeń, maszyn, instalacji i budynków

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji z podejmowanych działań

  • Odpowiedzialność za zapewnienie ciągłego funkcjonowania systemów (utility / facility) ciepła, elektryczności, wentylacji i innych

  • Podejmowanie właściwych działań w kierunku optymalizacji kosztów

  • Zlecanie i odbiór prac wykonywanych przez firmy współpracujące (dostawcami, podwykonawcami)

  • Tworzenie krótkich instrukcji obsługi (OPL, SOP)

  • Praca w systemie zmianowym (2 zmiany, w przyszłości 3)

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie techniczne

  • Uprawnienia SEP G1 do 1kV (mile widziane G2, G3)

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie poczty elektronicznej + Office

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana umiejętność spawania TIG MMA

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, wielozadaniowość

  • Uważność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Komunikatywność, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu

  • Odpowiedzialność i elastyczność

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i realizowania zadań

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania na zaistniałe potrzeby

  • Mile widziana znajomość CMS/SAP, Dyrektywy maszynowej

  • Mile widziana uprawnienia do pracy na zwyżkach, podnośnikach i pracy na wysokości

Oferujemy
Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole

  • Merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji

  • Udział w projektach o zasięgu międzynarodowym

  • Możliwość rozwoju osobistego i technicznego obszarze Ex / ATEX

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Praca w prestiżowej firmie

  • System premiowy