Nazwa pracodawcy:
Promus Katowice Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9255617pra

Miejsce pracy:
Polska, Sosnowiec
województwo: śląskie

Konstruktor Maszyn

Opis stanowiska

  • Projektowanie maszyn i urządzeń oraz tworzenie dokumentacji technicznej z uwzględnieniem kosztów i technologii.

  • Współpraca z klientami i dostawcami od fazy koncepcji do uruchomienia maszyn.

  • Aktywna współpraca z zespołem oraz innymi interesariuszami projektu.

Wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu maszyn; preferowane dziedziny: automotive/automatyka przemysłowa.

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane specjalności: Mechanika, Mechatronika, Automatyka i Robotyka.

  • Znajomość Autodesk INVENTOR i umiejętności techniczne związane z konstrukcją maszyn.

  • Silne umiejętności komunikacyjne, zdolności do pracy zespołowej i samodzielne rozwiązywanie problemów.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku.

  • Możliwości rozwoju zawodowego, w tym udział w ambitnych projektach.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i możliwość awansu.