Nazwa pracodawcy:
widziszwszystko sp. z.o.o

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9260705pra

Miejsce pracy:
Polska, Gorzów Wielkopolski
województwo: lubuskie

Przedstawiciel Handlowy z językiem angielskim

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami

  • Dbanie o wizerunek firmy

  • Rozbudowywanie bazy klientów

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność obsługi komputera (środowisko Windows)

  • Wykształcenie m.in. średnie

  • Prawo jazdy kat B (doświadczenie w prowadzeniu pojazdu)

  • Nastawienie na realizację powierzonych zadań

  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność organizowania pracy własnej i zarządzania czasem

  • Dyspozycyjność, praca w delegacji

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy
To oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia, adekwatny do uzyskanych efektów (premia)

  • Możliwość rozwoju oraz nabywania doświadczenia

  • Stabilną pracę w przyjaznym, młodym zespole

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer