Nazwa pracodawcy:
Lambertz Polonia Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9260264pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Magazynier

Opis stanowiska
Zadania:

  • załadunek i rozładunek towarów za pomocą wózka widłowego

  • weryfikacja i sporządzanie dokumentów dostaw/wysyłek

  • ścisła współpraca z działami: produkcji, logistyki

  • dbałość o poprawne stany magazynowe

  • utrzymywanie magazynu w należytym porządku

Wymagania
Wymagania;

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT IIWJO)

  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (12-to godzinnym)

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera

  • mile widziana umiejętność pracy ze skanerem

  • wysokie zaangażowanie w realizację zadań

  • wysoka motywacja do pracy

Oferujemy
Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (,,wczasy pod gruszą”, premie świąteczne etc.)

  • dofinansowanie do pakietu sportowego OK System

  • imprezy integracyjne

  • zożliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakupy w sklepach firmowych Lambertz