Nazwa pracodawcy:
Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9260102pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź, ul. Lodowa 80/84

Stażysta w Dziale Laboratorium

Opis stanowiska
Zadania:

  • Wykonywanie pomiarów zgodnie z zakresem kontroli

  • Nadzoruje działania korygujące

  • Nadaje w systemie status po dokonanej kontroli

  • Bieżące wsparcie działu laboratoryjnego

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowany kierunek techniczny)

  • Dyspozycyjność 3-4 dni w tygodniu

  • Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr)

  • Umiejętność obsługi pakietu Office (Word, Excel)

Oferujemy
Co oferuje firma Hutchinson:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

  • Elastyczny czas pracy

  • Zdobycie cennego doświadczenia pod okiem specjalistów

  • Możliwość zapoznania się z pracą w międzynarodowej organizacji