Nazwa pracodawcy:
SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9259865pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Specjalista ds. Zakupu Materiałów Budowlanych

Opis stanowiska
Forma zatrudnienia:

  • umowa o pracę

  • pełny etat

  • praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15 lub 8-16

Główne zadania:

  • realizacja zamówień i koordynacja realizacji dostaw, natychmiastowe reagowanie na nieprawidłowości pojawiające się w procesie logistycznym

  • optymalizacja kosztów zakupu towarów

  • negocjacje z Dostawcami warunków zakupu materiałów na inwestycje

  • współpraca z handlowcami przy tworzeniu ofert sprzedaży

  • prowadzenie rzetelnej dokumentacji dot. prowadzonych spraw

  • poszukiwanie nowych, alternatywnych źródeł zakupu towarów

  • administrowanie danych na portalu Cerfix

  • kontrola stanów magazynowych towarów, dbanie o optymalny poziom zapasów, monitoring cen

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (preferowane: logistyka, ekonomia)

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętności organizacyjne i planistyczne

  • kreatywność, komunikatywność, sumienność, konsekwencja

  • umiejętność pracy pod presją czasu i dużej odpowiedzialności

  • mile widziane doświadczenie w dziale zakupów/sprzedaży

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + premie)

  • pomoc w okresie wdrożenia