Nazwa pracodawcy:
MAX-BUD1 Tomasz Warchala

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9260654pra

Miejsce pracy:
Polska, Świętochłowice
województwo: śląskie

Kierownik Budowy

Opis stanowiska
Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Organizacja oraz nadzór robót budowlanych - w oparciu o wymagania kontraktu i kontrahentów, zgodnie z przepisami prawa budowlanego, polskimi normami, zasadami BHP i ppoż.,

  • Analizowanie dokumentacji technicznej oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań,

  • Sporządzanie bieżących raportów i prowadzenie dokumentacji budowlanej,

  • Odpowiedzialność za wysoką jakość wykonywanych robót, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu,

  • Zarządzanie zespołem pracowników budowlanych,

  • Wsparcie i bezpośrednia współpraca z Klientem.

Wymagania
Skontaktuj się z nami jeśli:

  • Znasz bardzo dobrze prawo budowlane oraz przepisy BHP i ppoż.,

  • Masz doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy

  • Potrafisz działać w środowisku o dużej dynamice, często pod presją czasu,

  • Posiadasz uprawnienia konstrukcyjno-budowlane,

  • Cechuje Cię: charyzma, wysoka kultura osobista, komunikatywność, zaangażowanie, skrupulatność, dokładność, sumienność,

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
Pracując u nas otrzymasz:

  • Dobre i stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę lub samozatrudnienie (B2B),

  • Atrakcyjne zarobki oraz system premiowy,

  • Służbowy samochód,

  • Liczne benefity, tj. owocowe wtorki, karta medicover, parking dla pracowników, paczki świąteczne, spotkania integracyjne, świętowanie urodzin

  • Program rekomendacji pracowników,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w różnych projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,

  • Zatrudnienie w firmie o największej różnorodności maszyn budowlanych i pojazdów transportowych na Śląsku,

  • Przyjazną atmosferę w pracy