Nazwa pracodawcy:
Optics

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9260816pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Klimczaka 1
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Optics

Kierownik Salonu Optycznego

Opis stanowiska

TWÓJ ZAKRES ZADAŃ:

  • Zarządzanie pracą zespołu, w tym delegowanie zadań, motywowanie i rozwój pracowników,

  • Utrzymanie wytyczonych standardów obsługi, zadbanie o jak najlepsze doświadczenia klientów,

  • Monitorowanie i realizacja celów sprzedażowych,

  • Zapewnienie klientom szerokiego wyboru asortymentu poprzez odpowiednie zarządzanie stanem magazynowym,

  • Wdrażanie rozwiązań podnoszących wyniki ilościowe oraz zwiększających jakość obsługi klientów.

Wymagania
NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta w branży optycznej,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

  • Zainteresowanie kierunkiem rozwoju branży optycznej, śledzenie trendów rynkowych,

  • Ukierunkowanie na potrzeby klienta i umiejętność budowania adekwatnych rozwiązań,

  • Orientacja na rozwój i optymalizowanie metod pracy,

  • Zaangażowanie i wzbudzanie energii do działania wśród innych osób.

Oferujemy
TO OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę - pełen etat, w systemie zmianowym

  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez rozbudowany program szkoleń, w tym platformę do nauki języka angielskiego,

  • Określona ścieżka kariery, możliwość rozwoju w strukturach Medicover

  • System premiowy, doceniający zaangażowanie, zarówno w zakresie realizowanych wyników, jak i wkładu w rozwój naszej oferty

  • Praca z najwyższej jakości asortymentem, zgodnie z najlepszymi rynkowymi standardami

  • W pełni finansowana prywatna opieka medyczna wraz z pakietem sportowym

  • Dofinansowanie platformy benefitowej - preferencyjne ceny biletów do kina, teatru lub karty zakupowe oraz zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover

Dowiedz się więcej na temat firmy i zobacz, co o pracy w naszych salonach mówią nasi pracownicy