Nazwa pracodawcy:
Poczta Polska S.A.

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9260117pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, ul. Łączyny 8 ​
województwo: mazowieckie

Mechanik Samochodowy

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, cały etat, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00

Twoje zadania:

  • diagnostyka i naprawa pojazdów osobowych i ciężarowych,

  • wykonywanie przeglądów okresowych pojazdów,

  • utrzymywanie najwyższej jakości wykonywanych prac.

Wymagania
Dołącz do nas, jeśli:

  • masz wykształcenie techniczne,

  • potrafisz posługiwać się urządzeniami diagnostycznymi,

  • lubisz pracować w zespole,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie w wykonywaniu napraw samochodów lub pojazdów ciężarowych,

  • prawo jazdy kat. C.

Oferujemy
U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,

  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,

  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,

  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,

  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,

  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,

  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,

  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.