Nazwa pracodawcy:
Asseco Business Solutions S.A.

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9260225pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. wdrożeń systemów HR

Opis stanowiska
Zadania na stanowisku:

  • Implementacja i adaptacja systemu Softlab HR zgodnie z wymaganiami klientów

  • Podejmowanie działań analitycznych, konfiguracyjnych i testowych

  • Pomoc techniczna dla użytkowników oraz rozwiązywanie problemów operacyjnych

  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników

  • Inicjowanie innowacji usprawniających prace systemu

Wymagania
Co wymagamy:

  • Znajomość SQL i doświadczenie z bazami MS SQL

  • Wiedza o procesach kadrowo-płacowych

  • Umiejętność komunikacji i nawiązywania relacji

  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

  • Analityczne myślenie

  • Chęć do nauki i rozwoju

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Nasza oferta:

  • Stabilna praca w renomowanej firmie.

  • Pakiety zdrowotne i ubezpieczeniowe.

  • Programy wsparcia aktywności fizycznej, np. FitProfit.

  • Rozwój osobisty poprzez szkolenia i dofinansowania edukacyjne.

  • Benefity wakacyjne i możliwość korzystania z przyczep kempingowych.

  • Spotkania integracyjne i pikniki rodzinne.

  •  Komfortowe warunki pracy z osobistą przestrzenią i chill room’em.

  • Wsparcie akcji charytatywnych.

Zapewniamy wszechstronne wsparcie i otoczenie, które sprzyja zarówno profesjonalnemu jak i osobistemu rozwojowi.