Nazwa pracodawcy:
BBR Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9260021pra

Miejsce pracy:
Polska, Rzeszów
województwo: podkarpackie

Pracownik Ogólnobudowlany

Opis stanowiska
Zakres stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się specjalistycznymi robotami budowlanymi związanymi głównie ze sprężaniem konstrukcji i technologiami budowy. Z uwagi na specyfikę kontraktów BBR Polska praca związana jest z wyjazdami delegacyjnymi na terenie całego kraju. Dla osób zainteresowanych możliwość udziału w projektach międzynarodowych.

Obowiązki:

  • wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem, montażem urządzeń dylatacyjnych oraz łożysk,

  • obsługa sprzętu budowlanego w tym elektronarzędzi i sprzętu hydraulicznego,

  • organizacja pracy w zakresie prowadzonych robót,

  • terminowa realizacja zleconych zadań.

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,

  • doświadczenie w pracy na budowie (preferowanie przy obiektach mostowych),

  • umiejętność obsługi podstawowego sprzętu stosowanego przy robotach budowlanych,

  • gotowość do pracy w delegacji,

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • pracowitość i umiejętność pracy w małych zespołach monterskich

  • prawo jazdy kat. B (aktywny kierowca).

Oferujemy
Oferujemy:

  • pracę przy realizacji specjalistycznych robót budowlanych (sprężanie konstrukcji, technologie budowy, dylatacje, łożyska, konstrukcje cięgnowe, itp.),

  • stabilne warunki zatrudnienia i przejrzysty system rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • pracę głównie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00, z możliwym wcześniejszym zakończeniem na koniec tygodnia pracy,

  • zakwaterowanie o podwyższonym standardzie z opcjonalną obiadokolacją,

  • płatne godziny za czas dojazdy z domu do pracy, w czasie pracy oraz po pracy do domu,

  • wyjazdy integracyjne,

  • pakiet benefitów i świadczeń socjalnych (ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia o członków rodziny, dofinansowanie do obozów i kolonii dla dzieci, wczasy pod gruszą)

  • rozbudowany program premiowy.

    • „premia za projekt” w przypadku zakończenia projektu z wynikiem lepszym niż preliminowany, wysokość zależny od wygenerowanej oszczędności;

    • „premia za rekomendacje pracownika” do wysokości 6 000 zł (za pracowników ogólnobudowlanych oraz do 13 000 zł za inżyniera);

    • „premia na koniec roku” uzależniono od zysku całej firmy.