Nazwa pracodawcy:
Biuro Inżynierskie CONVERT Sp. z o.o

Data dodania:
2024-09-12

Nr referencyjny:
9262814pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław, ul.Skarbowców 4
województwo: dolnośląskie

Kontroler Finansowy / Specjalista ds. Controllingu

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie budżetów, planów miesięcznych, 3 miesięcznych i rocznych prognoz sprzedaży, kontrola ich realizacji i analiza odchyleń w stosunku do założeń

  • Przygotowywanie raportów zarządczych w tym kosztowych, wynikowych, budżetowych, podatkowych i księgowych

  • Kontrola kosztów zgodnie z przyjętymi planami budżetowymi

  • Monitorowanie umów w celu zapewnienia właściwej prezentacji kosztów i przychodów w okresach sprawozdawczych

  • Analiza wyników finansowych i interpretacja odchyleń w stosunku do założeń budżetowych i prognoz finansowych

  • Przygotowywanie cyklicznych zestawień, raportów i analiz zgodnie z zapotrzebowaniem

  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy w zakresie pozyskiwania danych

  • Weryfikacja, kontrola oraz analiza wykonania budżetów realizowanych budów

Wymagania
Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii, finansów bądź rachunkowości

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość obsługi MS Excel;

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację – warunek konieczny (współpraca z zagranicznym zespołem kontrolingowym)

  • Samodzielność, komunikatywność, analityczny umysł, terminowość i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy
To oferujemy

  • Ciekawą i motywującą pracę w przyjaznym zespole

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego w Medicover

  • Spotkania intgracyjne

  • Brak dress code’u

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanych umiejętności

  • Narzędzia do pracy wraz z niezbędnymi dodatkami

  • Parking dla pracowników