Nazwa pracodawcy:
Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-12

Nr referencyjny:
9262499pra

Miejsce pracy:
Polska, Piła
województwo: wielkopolskie

Specjalista CSRD/ESG

Opis stanowiska
Zadania:

  • Definiowanie CSRD we współpracy z zewnętrznymi konsultantami i prowadzenie wdrożenia tego programu,

  • Monitorowanie i ewentualne dostosowanie polityki GDPR,

  • Definiowanie wymagań w ramach EUDR (EU Deforestation-Free Regulation) i rozkładanie ich na konkretne obszary działania do wdrożenia,

  • Definiowanie wymogów w innych obszarach, takich jak „odpowiedzialność producenta za opakowania”,

  • Współpraca międzynarodowa z innymi firmami grupy w zakresie wdrażania i prowadzenia CSRD oraz ESG,

  • Raportowanie do Zarządu.

Wymagania
Oczekiwania:

  • Asertywność i wytrwałość,

  • Silne umiejętności analityczne oraz zdolność do cierpliwego zbierania danych

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i zdolność do współpracy w całej organizacji

  • Dobra znajomość Excela,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane w dziedzinie inżynierii, ekonomii lub prawa,

  • Samodzielność i umiejętność pracy w warunkach swobody,

  • Zdolność do czytania i rozumienia skomplikowanych materiałów i przepisów,

  • Umiejętność znajdowania rozwiązań i skutecznego ich wdrażania,

  • Doświadczenie z GDPR, EUDR lub CSRD będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

  • Gotowość do pracy w zakładzie w okolicach Piły (wielkopolskie).

Oferujemy
Oferta:

  • Ciekawa możliwość pracy w sektorze produkcyjnym, gdzie odegrasz kluczową rolę w działaniach ESG.

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w dobrym środowisku pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Dobre warunki zatrudnienia,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Praca w środowisku międzynarodowym,

  • Dofinansowania z ZFŚS.