Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-09-12

Nr referencyjny:
9262898pra

Miejsce pracy:
Polska, Jelcz-Laskowice
województwo: dolnośląskie

Elektromechanik

Opis stanowiska Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Podejmowanie działań mających na celu zapewnienie ciągłości pracy robotów, chwytaków i urządzeń peryferyjnych
  • Realizacja planu przeglądów prewencyjnych robotów, urządzeń peryferyjnych i chwytaków według planu
  • Wykonywanie niezbędnych modyfikacji i napraw w zakresie elektryki, mechaniki i automatyki przemysłowej
  • Dokonywanie drobnych czynności ślusarskich i spawalniczych
  • Kontrola prawidłowości pracy nadzorowanych maszyn i urządzeń

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego
  • Zdobytego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości podstaw elektryki, pneumatyki i mechaniki
  • Aktualnych uprawnień SEP do 1 kV
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w systemie 3-zmianowym
  • Benefity: kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną Lux Med, bogaty pakiet świadczeń socjalnych – dodatki świąteczne oraz dodatek wakacyjny ,,wczasy pod gruszą”, pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, programy rozwojowe
  • System premiowania – w ciągu roku na pracowników czekają bonusy motywacyjne, oparte o wskaźniki firmowe i indywidualne
  • Trzynastą pensję

Oferta dotyczy pracy stałej.