Nazwa pracodawcy:
Lanster Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-12

Nr referencyjny:
9262544pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Inżynier wsparcia technicznego

Opis stanowiska
Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie:

  • opracowywanie dokumentacji i rozwiązań technicznych;

  • projektowanie wybranych systemów teletechnicznych (KD, CCTV, SSP, System Przywoławczy) i/lub sieci LAN, WLAN, Data Center;

  • przygotowywanie ofert i prowadzenie ustaleń technicznych;

  • proponowanie rozwiązań technologicznych;

  • doradztwo techniczne;

  • wdrożenia i konfiguracje systemów pod wymagania Inwestora.

Wymagania
Wymagania:

  • z doświadczeniem

  • aktualne prawo jazdy kat. B;

  • kreatywność, samodzielność i inicjatywa w działaniu;

  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych;

  • znajomość oprogramowania biurowego Office.

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe techniczne;

  • znajomość oprogramowania inżynierskiego do projektowania CAD;

  • znajomość kosztorysowania będzie dodatkowym atutem;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy
Oferujemy:

  • niezwykle interesującą pracę w firmie nastawionej na nowoczesne technologie;

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • kontakt z najnowocześniejszymi rozwiązaniami z zakresu:

    • instalacji niskoprądowych (systemy detekcji pożaru, okablowanie strukturalne, kontrola dostępu, telewizja dozorowa, systemy przywoławcze);

    • sieci światłowodowych LAN, WAN;

    • urządzeń sieciowych LAN, WLAN, serwerów, macierzy;

    • projektowania oraz zarządzania systemami w DATA CENTER;

    • testerów sieciowych;

  • pełne możliwości rozwoju zawodowego i osobistego;

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;

  • niezbędne narzędzia do pracy.