Nazwa pracodawcy:
Top Construction

Data dodania:
2024-09-12

Nr referencyjny:
9257630pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: mazowieckie

Inżynier ds. Realizacji Projektów Budowlanych

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • Rozliczanie pracy podwykonawców według umowy

  • Tworzenie dokumentacji kontraktowej, w tym raportów z budowy i przedmiarów

  • Przygotowywanie wniosków materiałowych i uzgodnień technicznych

  • Uczestnictwo w odbiorach i naradach koordynacyjnych

  • Koordynacja dostaw materiałów, sprzętu i transportu

  • Współpraca z Kierownikiem Budowy i Projektu

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie budownictwa

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Dobra organizacja pracy i komunikatywność

  • Znajomość MS Office i podstaw wiedzy technicznej o budowie

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
Co oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna

  • Praca nad innowacyjnymi projektami

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub B2B)

  • Możliwości awansu i wsparcie w zdobywaniu uprawnień

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Zgrany zespół profesjonalistów