Nazwa pracodawcy:
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Data dodania:
2024-09-12

Nr referencyjny:
9262496pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Pracownik ds. przestrzennych baz danych i opracowań kartograficznych

Opis stanowiska
Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  • udostępnianie i wizualizacja danych przestrzennych/georeferencyjnych na potrzeby innych systemów,

  • przetwarzanie przestrzennych baz danych (gromadzenie, utrzymywanie i aktualizowanie) w zakresie infrastruktury kolejowej oraz innych zagadnień związanych z potrzebami Spółki,

  • wykonywanie opracowań kartograficznych, map tematycznych oraz analiz przestrzennych,

  • utrzymanie danych przestrzennych udostępnianych poprzez usługi sieciowe (web service) na cele podmiotów zewnętrznych,

  • utrzymywanie aktualności danych w Systemie informacji dla Linii Kolejowych (SILK) w zakresie: Modułu LRS, Mapy Interaktywnej Linii Kolejowych (MILK) oraz Modułu Praw Dostępu,

  • wsparcie merytoryczne w zakresie rozwoju Systemu Informacji dla Linii Kolejowych (SILK).

Wymagania
Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: geodezja, kartografia lub geografia,

  • 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata na stanowiskach związanych z geoinformacją i geodezją,

  • wiedza zawodowa z zakresu geodezji, kartografii, geoinformacji,

  • znajomość programów ArcGIS, QGIS, Bentley PowerMap,

  • podstawowa znajomość obsługi baz danych,

  • znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • podstawowa znajomość terminologii kolejowej,

  • znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

Oferujemy wynagrodzenie w przedziale 5000 - 8000 zł brutto

Oferujemy

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę

  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą

  • Opieka medyczna

  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Karta Multisport