Nazwa pracodawcy:
EURO-FARMA Zurek i Wspólnicy

Data dodania:
2024-09-12

Nr referencyjny:
9262850pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Pracownik Magazynu / Pracownica Magazynu

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • Kompletacja i kontrola zamówień.

  • Przyjmowanie towaru na stan magazynowy.

  • Wydanie towaru zgodnie z zamówieniem.

  • Dbanie o właściwe składowanie produktów.

  • Bieżące sprawdzanie stanów magazynowych.

  • Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie – mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie farmaceutycznym.

  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań.

  • Gotowość do pracy trzyzmianowej.

  • Aktualne badania sanitarno–epidemiologiczne.

  • Zaświadczenie o niekaralności.

  • Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę od zaraz.

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej od 1991r.

  • Kawa, herbata w przerwie śniadaniowej.

  • Pakiet socjalny.

  • Pakiety Medicover sport i zdrowie.

  • Parking bezpłatny.