Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-09-12

Nr referencyjny:
9263222pra

Miejsce pracy:
Polska, Dąbrowa Górnicza
województwo: śląskie

Technik/Elektryk

Opis stanowiska Zadania:

  • Bieżące przeglądy i kontrola poprawności pracy urządzeń elektrycznych na wydziałach produkcyjnych
  • Udział w okresowych przeglądach i remontach urządzeń zasilających zakład w energię elektryczną
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń (elektrycznych i mechanicznych)
  • Dokonywanie drobnych modyfikacji maszyn
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych
  • Tworzenie raportów i uzupełnianie dokumentacji po naprawach

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane: elektryk, elektronik, elektromechanik)
  • Doświadczenie minimum rok na tożsamym stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość elektryki, pneumatyki, hydrauliki oraz podstaw automatyki
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Oferta:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio pod firmą klienta
  • Praca w systemie 4-brygadowym (według harmonogramu pracy, po 8 h)
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia produkcyjna
  • Premia BHP
  • Dodatek za pracę 4-brygadową (wypłacany miesięcznie)
  • Dodatek za pracę w porze nocnej
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwój zawodowy
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Długofalowe zatrudnienie
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, dofinansowanie posiłków, fundusz oszczędnościowy, program rekomendacji, bonus roczny i świąteczny)

Zaprezentuj swoją kandydaturę na rozmowie kwalifikacyjnej i dołącz do zespołu zadowolonych pracowników!

Postaw na rozwój, naukę i technikę!

Oferta dotyczy pracy stałej.