Nazwa pracodawcy:
Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu

Data dodania:
2024-09-12

Nr referencyjny:
9262277pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Referent

Opis stanowiska

Warunki pracy

1. Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • praca administracyjno-biurowa wykonywana w siedzibie urzędu,

  • praca wykonywana przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie,

  • zagrożenie korupcją,

  • użytkowanie sprzętu biurowego (drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów, skaner, telefon),

  • oświetlenie pomieszczenia pracy światłem naturalnym i sztucznym,

  • praca siedząca, jednozmianowa w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • praca w porze dziennej,

  • praca pod presja czasu,

  • wyposażenie stanowiska pracy zgodne z zaleceniami ergonomii, oświetlenie pomieszczenia pracy zgodne z wymogami.

2. Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • nowoczesny budynek wielokondygnacyjny klasy A, pod względem organizacyjno-technicznym i użytkowym budynek jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych: winda, toaleta, miejsce parkingowe,

  • obiekt posiada dostosowane podjazdy dla osób na wózku inwalidzkim przy wejściu do budynku,

  • w budynku korytarze są pozbawione progów, umożliwiając swobodne poruszanie się po nich osobom na wózku inwalidzkim,

  • brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchoniemym.

Zakres zadań

  • Prowadzi sprawy gospodarczo-zaopatrzeniowe. Zajmuję się zamawianiem, przyjmowaniem, wydawaniem oraz protokolarnym odbiorem dostaw i usług oraz negocjowaniem cen.
  • Analizuje i weryfikuje złożone zapotrzebowania, określa metody i zasady ich podziału na urzędy i pracowników. Standaryzuje dostawy i usługi.
  • Potwierdza zgodności cen i warunki płatności z ustaleniami zawartymi w umowie w ramach kontroli merytorycznej dokumentów księgowych.
  • Współpracuje w zakresie przygotowania projektu rocznego planu rzeczowo-finansowego.
  • Bierze udział w komisjach przetargowych.

Wymagania

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
  • Znajomość przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
  • Brak współpracy z organami bezpieczeństwa wymienionymi w art. 2 ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnieniu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (dotyczy kandydatów urodzonych przed 1 sierpnia 1972 r.),
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • Umiejętność obsługi aplikacji biurowych (edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, programy do prezentacji),
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność działania w sytuacjach stresowych,
  • Umiejętność redagowania pism,
  • Wnikliwość, rzetelność i dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe