Nazwa pracodawcy:
Concentrix

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9228787pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Aleja Solidarności 1
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Concentrix

Konsultant ds. Turystyki z językiem angielskim

Opis stanowiska

  • Pierwszy kontakt dla wysokiej jakości zapytań klientów dotyczących podróży.

  • Doradzanie w zakresie lotów, produktów, usług online, metod płatności, programów lojalnościowych itp.

  • Pomoc w zakupie biletów lotniczych oraz obsługa różnych form płatności.

  • Wsparcie klientów napotykających trudności w podróży.

  • Obsługa pasażerów telefonicznie i przez czat.

  • Budowanie trwałych relacji z klientami.

Wymagania

  • Biegłość w języku angielskim na poziomie C1 (w mowie i piśmie).

  • Współpracujący, pomocny, entuzjastyczny, cierpliwy, otwarty.

  • Doskonałe umiejętności słuchania i komunikacji.

  • Precyzyjność i zorganizowanie.

  • Dyspozycyjność do pracy w biurze w Warszawie.a

Oferujemy

  • Zatrudnienie w renomowanym nordyckim przewoźniku lotniczym - SAS.

  • Równe szanse dla wszystkich, stabilne warunki znanej korporacji.

  • Płatne szkolenie trwające 2 miesiące, połączone z praktycznym przyswajaniem wiedzy.

  • Międzynarodowe środowisko pracy i nowoczesne biuro w centrum Warszawy.