Nazwa pracodawcy:
Chata Polska S.A.

Data dodania:
2024-09-12

Nr referencyjny:
9259472pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań, ul. Zwierzchowskiego 2
województwo: wielkopolskie

Młodszy specjalista / Asystent ds. Kategorii Produktowych

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne wspieranie kupca w zarządzaniu kategoriami produktów,

  • Przygotowywanie i analizowanie danych dla potrzeb negocjacji z partnerami handlowymi,

  • Zarządzanie promocjami – od zakładania w systemie, po detaliczne rozliczenia,

  • Zarządzanie dokumentacją handlową i asortymentową, współtworzenie ofert promocyjnych,

  • Kontrola efektywności działań promocyjnych,

  • Utrzymywanie bieżącej komunikacji z dostawcami oraz dbałość o terminowość dostaw,

  • Bezpośrednia praca z systemem zarządzania kategorią produktów.

Wymagania
Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dziale handlowym, mile widziana znajomość rynku spożywczego,

  • Bardzo dobra znajomość Excela oraz umiejętności analityczne,

  • Staranność, dokładność i wysoka kultura osobista,

  • Zdolności interpersonalne i umiejętność efektywnej pracy w zespole.

Oferujemy
To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju na stanowisko Kupca,

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Pakiet medyczny,

  • Pakiet sportowy,

  • Swobodny dress code.