Nazwa pracodawcy:
Szalpol

Data dodania:
2024-09-12

Nr referencyjny:
9263039pra

Miejsce pracy:
Polska, Łajski, ul. Suwalna 7
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Szalpol

Specjalista ds. dokumentacji eksportowej

Opis stanowiska

  • Obsługa operacyjna zamówień

  • Utrzymywanie kontaktu z kontrahentami firmy w zakresie logistyki oraz dokumentacji

  • Obsługa zamówień w zakresie poprawności dokumentacji (inkasa, akredytywy)

  • Przygotowywanie finalnych zestawów dokumentów

  • Prowadzenie rejestru zamówień

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średnio zaawansowanym

  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego

  • Znajomość oprogramowania Microsoft Office

  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji eksportowej w języku angielskim

  • Doświadczenie w sporządzaniu inkas oraz akredytyw

  • Umiejętność prowadzenia korespondencji elektronicznej

  • Dobra organizacja pracy

  • Dokładność, sumienność

Oferujemy

  • Stabilne warunki pracy

  • Premia na koniec roku

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Brak dress code'u

  • Napoje

  • Dostęp do kuchni

  • Parking

  • Elastyczne warunki pracy