Nazwa pracodawcy:
Lava Group S.C

Data dodania:
2024-09-12

Nr referencyjny:
9263066pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Ursynów, obok stacji
województwo: mazowieckie

Asystentka / Asystent Działu Sprzedaży

Opis stanowiska

  • obsługa zamówień i przygotowywanie ofert handlowych

  • przygotowywanie wizualizacji z logo klienta

  • budowanie baz i ich weryfikacja

  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • status studenta

  • chęci do rozwoju

  • sprawnej obsługi komputera

  • zaangażowania w wykonywanych zadaniach

  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • gwarancja pracy w stabilnej firmie

  • umowa o pracę

  • standardowe godziny pracy 8:00-16:00

  • od poniedziałku do czwartku pracujemy 30 minut dłużej, aby w piątek móc skończyć 2 godziny wcześnie

  • premie kwartalne

  • program rabatowy na nasze produkty dla pracowników

  • wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne

  • możliwości rozwoju i awansu

  • wygodna lokalizacja biura – obok stacji METRO STOKŁOSY