Nazwa pracodawcy:
PERN S.A.

Data dodania:
2024-09-12

Nr referencyjny:
9262838pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Kontakt:

PERN S.A.

Elektryk warsztatowy

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • zapewnianie prawidłowego działania i sprawnej obsługi maszyn, urządzeń i instalacji elektroenergetycznych,

  • usuwanie nieprawidłowości i usterek,

  • rejestrowanie i regulacja parametrów pracy maszyn, urządzeń i instalacji elektroenergetycznej,

  • wykonywanie przeglądów, pomiarów i prac konserwacyjnych,

  • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej oraz sporządzanie protokołów z wykonywanych czynności.

Wymagania Wymagania

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, o profilu: Elektryczne, Elektrotechniczne, Elektroniczne,

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego,

  • świadectwo kwalifikacyjne E grupa I pkt 2, 3, 4, 7, 9, 10 oraz grupa II pkt 1, 2, 5, 6, 7, 8, 10,

  • wiedza w zakresie eksploatacji urządzeń i rozdzielni elektrycznych,

  • znajomość budowy, obsługi i konserwacji urządzeń elektroenergetycznych oraz umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • znajomość programu MS Office na poziomie podstawowym będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,

  • czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy Oferujemy

  • równoważny system czasu pracy,

  • umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 60-letnią tradycją,

  • brak okresu próbnego - pierwsza umowa na rok,

  • pracowniczy Program Emerytalny,

  • ubezpieczenie na życie,

  • imprezy integracyjne,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • opieka medyczna,

  • karta Multisport,

  • konkursy pracownicze,

  • szkolenia,

  • pakiet socjalny,

  • świadczenia świąteczne.