Nazwa pracodawcy:
APS Energia S.A.

Data dodania:
2024-09-12

Nr referencyjny:
9262727pra

Miejsce pracy:
Polska, Bydgoszcz
województwo: kujawsko-pomorskie

Konstruktor w dziale badań i rozwoju

Opis stanowiska
Twoje obowiązki:

  • tworzenie i weryfikacja elektrycznej dokumentacji technicznej

  • dobór komponentów elektrycznych

  • przygotowanie schematów ideowych

  • nadzór projektowy nad produkowanymi urządzeniami

  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych

  • analiza wymagań kontraktowych

  • tworzenie specyfikacji technicznych

  • prowadzenie uzgodnień technicznych z innymi zespołami

  • wsparcie w rozwiązywaniu problemów serwisowych

Wymagania
Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o preferowanej przez nas specjalizacji: elektrotechnika, elektronika, automatyka, mechatronika lub student ostatniego roku z możliwością pracy w wymiarze 4/5 etatu

  • wiedza merytoryczna z zakresu projektowanych systemów i urządzeń

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • umiejętność pracy z programami: Eplan Electronic i/lub Orcad i/lub AutoCad i/lub SEE Electrical Expert

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kat B

  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy
Oferujemy:

  • długofalowe i jasne zasady współpracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w stale rozwijającej się firmie, przy ciekawych i nowatorskich projektach

  • ubezpieczenie grupowe, dostęp do prywatnej opieki medycznej w Enel-Med, dofinansowanie karty Multisport

  • pracę w miejscu, w którym ceni się przyjazną atmosferę i wzajemne relacje