Nazwa pracodawcy:
Praca.pl

Data dodania:
2024-09-12

Nr referencyjny:
9263081pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Kontakt:

Praca.pl

Kierownik Działu Zakupów Budowlanych

Opis stanowiska
Zadania:

  • Zarządzanie Działem Zakupów,

  • Pozyskiwanie podwykonawców,

  • Wsparcie Działów Realizacji oraz Kosztorysów

  • Koordynacja zakupów materiałów oraz usług budowlanych

  • Przygotowanie baz danych cen materiałów i usług budowlanych

Wymagania
Wymagania:

  • znajomość rynku materiałów i usług budowlanych

  • trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku ( zarządzanie procesem zakupów oraz kontraktowanie robót budowlanych)

  • umiejętności budżetowania oraz tworzenia baz danych

  • przygotowywanie arkuszy kalkulacyjnych

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Prywatna opieka medyczna

  • Pakiet sportowy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B