Nazwa pracodawcy:
AG-Complex Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-12

Nr referencyjny:
9263069pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Białołęka
województwo: mazowieckie

Supervisor Robót Ogrodniczych

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad projektowaniem i realizacją budowy terenów zieleni.

  • Przygotowanie, prowadzenie i rozliczanie inwestycji.

  • Zarządzanie brygadą, dokumentacja projektowa i powykonawcza, uczestnictwo w odbiorach robót.

Wymagania
Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie (ogrodnictwo lub architektura krajobrazu).

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Doświadczenie w nadzorze i koordynacji robót ogrodniczych oraz zarządzaniu zespołem.

  • Znajomość Microsoft Excel, AutoCad, Norma – mile widziane.

Oferujemy
To oferujemy

  • Narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer).

  • Elastyczny czas pracy, dofinansowanie szkoleń, spotkania integracyjne, benefity pracownicze (telefon i samochód służbowy do użytku prywatnego, brak dress code’u, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne i inne).

  • Dofinansowanie rozwoju zawodowego i rekompensata za naukę umiejętności.

  • Parking, kawa/herbata, możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień.