Nazwa pracodawcy:
TECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Data dodania:
2024-09-12

Nr referencyjny:
9262187pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: zachodniopomorskie

Przedstawiciel handlowy ds. systemów grzejnikowych

Opis stanowiska

  • nawiązywanie nowych kontaktów z instalatorami,

  • współpraca z serwisantami kotłów gazowych,

  • prezentacja systemów do sterowania ogrzewaniem grzejnikowym,

  • wizyty u klientów z serwisantami i promocja systemu grzejnikowego.

Wymagania

  • komunikatywność,

  • dyspozycyjność,

  • dobra znajomość obsługi komputera,

  • zaangażowanie w pracę,

  • prawo jazdy kat. B,

  • wykształcenie średnie.

Oferujemy

  • przeszkolenie w zakresie oferty produktowej,

  • atrakcyjne warunku pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

  • samochód służbowy, telefon, laptop.