Nazwa pracodawcy:
Asseco Business Solutions S.A.

Data dodania:
2024-09-12

Nr referencyjny:
9260372pra

Miejsce pracy:
Polska, Lublin
województwo: lubelskie

Młodszy Analityk Biznesowy

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • Realizacja projektu dotyczącego wdrażania produktów klasy światowej (https://omnichannel-fmcg.com/) oraz współpraca z wiodącymi globalnymi firmami FMCG.

  • Bezpośrednia współpraca z zagranicznymi klientami.

  • Analizowanie potrzeb biznesowych klientów.

  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych.

  • Konfigurowanie produktów.

  • Współdziałanie z zespołami programistów i testerów.

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (brak doświadczenia w IT nie jest przeszkodą, oferujemy szkolenia).

  • Płynna znajomość języka angielskiego.

  • Motywacja, skuteczność, dobra organizacja pracy, zorientowanie na cele.

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych za granicę (raz na kilka miesięcy).

Dodatkowe atuty:

  • Podstawowa znajomość analizy i wdrożeń systemów informatycznych.

Oferujemy
Nasza oferta:

  • Stabilna praca w renomowanej firmie.

  • Pakiety zdrowotne i ubezpieczeniowe.

  • Programy wsparcia aktywności fizycznej, np. FitProfit.

  • Rozwój osobisty poprzez szkolenia i dofinansowania edukacyjne.

  • Benefity wakacyjne i możliwość korzystania z przyczep kempingowych.

  • Spotkania integracyjne i pikniki rodzinne.

  •  Komfortowe warunki pracy z osobistą przestrzenią i chill room’em.

  • Wsparcie akcji charytatywnych.

Zapewniamy wszechstronne wsparcie i otoczenie, które sprzyja zarówno profesjonalnemu jak i osobistemu rozwojowi.