Nazwa pracodawcy:
TMG Spedition GmbH

Data dodania:
2024-09-12

Nr referencyjny:
9263057pra

Miejsce pracy:
Niemcy, Bittterfeld
województwo: zagranica

Kierowca C+E

Opis stanowiska
Gwarantujemy:

  • Nowoczesną flotę pojazdów (Mercedes, MAN)

  • Wsparcie w ojczystym języku

  • Terminowość wypłat i atrakcyjny system premiowy

  • Pomoc przy formalnościach z Niemieckimi instytucjami

  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe

  • Elastyczność w wyborze systemu pracy (2/1, 3/1, lub 4/1)

  • Niemiecką umowę o pracę

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Ważnego prawa jazdy C lub CE + kod 95

  • Aktualnej karty kierowcy

  • Komunikatywności i uczciwości (jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!)

  • Dobrej opieki nad powierzonym sprzętem

  • Gotowości na sprawne szkolenie i zdobywanie doświadczenia

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (ale nie wymagana)

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś, tutaj lub telefonicznie pod wskazanym numerem (możesz również wysłać nam wiadomość za pośrednictwem WhatsApp), lub wyślij swoją aplikację za pomocą przycisku aplikowania.