Nazwa pracodawcy:
LEVEL WORK

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9264914pra

Miejsce pracy:
Polska, Kalisz
województwo: wielkopolskie

Kontakt:

LEVEL WORK

Elektromechanik

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i instalacji produkcyjnych

  • przeprowadzanie prewencyjnych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń

  • usuwanie usterek w szerokim zakresie od mechanicznych po elektryczne

  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne

  • prowadzenie dokumentacji

Wymagania
Oczekiwania względem kandydata:

  • znajomość zagadnień elektrycznych, mechanicznych, pneumatycznych i hydraulicznych

  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami (godziny nocne, praca w niedzielę)

  • pracę w stabilne, międzynarodowej j i rozwijającej się firmie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • szkolenia rozwijające z możliwością wyjazdów do zagranicznych oddziałów

Benefity:

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • nagrody jubileuszowe

  • ZFŚS

Poszukujemy kilku kandydatów na to stanowisko!