Nazwa pracodawcy:
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265610pra

Miejsce pracy:
Polska, Żywiec, ul. Armii Krajowej
województwo: śląskie

Starszy Specjalista ds. administracyjnych kar pieniężnych w Zarządzie Zlewni

Opis stanowiska
OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • prowadzenie postępowań administracyjnych w sprawach administracyjnych kar pieniężnych, w tym ich wymierzania, odstąpienia od ich wymierzenia oraz w sprawach ulg w ich spłacie,

  • udzielanie wyjaśnień i informacji podmiotom w zakresie spraw związanych z opłatami za usługi wodne oraz administracyjnymi karami pieniężnymi,

  • obsługę spraw z zakresu administracyjnych kar pieniężnych,

  • prowadzenie baz danych i ewidencji dotyczących administracyjnych kar pieniężnych,

  • przygotowywanie sprawozdań i raportów w zakresie stanowiska.

Wymagania
CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:

  • posiada wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach: prawo, administracja, ochrona środowiska, inżynieria środowiska, gospodarka wodna, zarządzanie, ekonomia, geografia lub pokrewne,

  • ma minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze specjalizacji zawodowej,

  • ma doświadczenie w prowadzeniu postępowań administracyjnych,

  • zna przepisy Prawa wodnego oraz Kodeksu postępowania administracyjnego,

  • sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office,

  • potrafi dokonywać syntezy i analizy danych,

  • dobrze organizuje pracę własną, jest samodzielny w działaniu oraz nastawiony na poszukiwanie rozwiązań.

Oferujemy JAKO PRACOWNIK MOŻESZ LICZYĆ DODATKOWO NA:

  • Umowa o pracę. Stabilne Zatrudnienie.

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki.

  • Wczasy „pod gruszą”. Bazy noclegowe w całym kraju.

  • Atrakcyjne pakiety szkoleniowe.

  • Dofinansowanie do karty sportowej.

  • Zgrany zespół i miłą atmosferę.

  • Pracę, która ma znaczenie.