Nazwa pracodawcy:
HR Work Force

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265700pra

Miejsce pracy:
Polska, Sulechów
województwo: lubuskie

Pracownik magazynowy

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Metkowanie i zabezpieczanie odzieży, tekstyliów domowych oraz artykułów przemysłowych

  • Sortowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • Współpraca z innymi działami

Wymagania Wymagania

  • Biegła znajomość języka polskiego

  • Mile widziana dyspozycyjność od zaraz

  • Chęci i motywacji do pracy

  • Gotowości do pracy zmianowej

  • Pozytywnego nastawienia do ludzi i pracy :)

Oferujemy Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 5450 zł brutto miesięcznie

  • Stabilne zatrudnienie: Umowa o pracę tymczasową z pełnym pakietem (ZUS, emerytalne, ubezpieczenie, płatny urlop)

  • Perspektywy na przyszłość: Po okresie wdrożenia możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta na umowę o pracę

  • Komfortowy czas pracy: Praca od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym (6:00-14:00 / 14:00-22:00), wolne weekendy i święta

  • Dodatkowe korzyści: Zniżki na posiłki pracownicze

  • Szkolenia: Niezbędne szkolenia przygotowujące do pracy

  • Wsparcie: Stała opieka koordynatora podczas całego procesu zatrudnienia i trwania umowy