Nazwa pracodawcy:
Bionorica Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265112pra

Miejsce pracy:
Polska,

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • szczegółowe planowanie aktywności biznesowych,

  • codzienna realizacja ambitnych zadań promocyjnych zgodnych ze strategią Spółki,

  • regularne raportowanie,

  • pozyskiwanie informacji rynkowych, ich analiza oraz wykorzystanie w codziennej pracy,

  • wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy oraz jej brandów.

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • jesteś z Łodzi lub okolic,

  • wiesz na czym polega praca z farmaceutami (apteki),

  • posiadasz doświadczenie handlowe (mile widziane doświadczenie w pracy przedstawiciela farmaceutycznego),

  • konsekwentnie realizujesz zaplanowane aktywności,

  • przyjmujesz odpowiedzialność za własne decyzje i działania,

  • legitymujesz się wyższym wykształceniem,

  • korzystasz z czynnego praca jazdy kat. B.

Oferujemy
W zamian oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • samodzielną, odpowiedzialną i wymagającą uniwersalności współpracę z firmą o wyjątkowej kulturze organizacyjnej, mającą w swoim portfolio unikalne leki o niepodważalnej renomie i skuteczności,

  • niezbędne wsparcie, nowoczesne narzędzia pracy, możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • motywujący system wynagrodzeń,

  • szansę rozwoju zawodowego,

  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport,

  • ubezpieczenie NNW.