Nazwa pracodawcy:
SIGVARIS S.A.

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9264998pra

Miejsce pracy:
Polska, Gutowo Małe, k. Wrześni
województwo: wielkopolskie

Młodszy Technolog - Dziewiarnia i Farbiarnia

Opis stanowiska
Zadania:

  • Wsparcie w nadzorowaniu procesów technologicznych w dziale dziewiarni i farbiarni

  • Współpraca w zakresie wprowadzania innowacji i usprawnień

  • Uczestnictwo we wdrażaniu nowych procesów technologicznych i rozwijaniu produktów

  • Analiza jakości i efektywności produkcyjnych procesów wytwarzania

  • Monitorowanie zużycia surowców do produkcji, weryfikacja jakości i ilości surowców wykorzystanych do produkcji

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz raportowanie wyników

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: Technolog Produkcji, Inżynier Materiałowy, Inżynier Produkcji, Inżynier Jakości lub pokrewne

  • Doświadczenia w prowadzeniu dokumentacji technicznej, opisywaniu procesów i tworzeniu receptur

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i AutoCad

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w dziewiarni lub farbiarni

  • Znajomość procesów technologicznych

Oferujemy
Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji z wyróżnieniem Best Quality Employer 2023

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Pakiet benefitów pracowniczych m.in. ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku

  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji