Nazwa pracodawcy:
Praca.pl

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265250pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Praca.pl

Pracownik recepcji

Opis stanowiska
Twoje główne zadania:

  • Powitanie klientów i gości firmy.

  • Zarządzanie codziennymi operacjami na recepcji i obsługa korespondencji.

  • Wsparcie administracyjne Zarządu, w tym organizacja spotkań i podróży służbowych.

  • Zarządzanie zaopatrzeniem biura.

  • Pomoc w organizacji firmowych wydarzeń.

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Doskonała komunikacja interpersonalna oraz znajomość etyki biznesowej.

  • Znajomość pakietu Microsoft Office oraz urządzeń biurowych.

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży nieruchomości.

  • Znajomość języka ukraińskiego.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet benefitów.

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

  • Wsparcie i dynamikę pracy w rozwijającej się firmie.

  • Realny wpływ na rozwój firmy i kształtowanie przyszłości rynku nieruchomości.