Nazwa pracodawcy:
LEVEL WORK

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265454pra

Miejsce pracy:
Polska, Legionowo
województwo: mazowieckie

Kontakt:

LEVEL WORK

Inżynier Technolog w dziale R&D

Opis stanowiska Jeśli posiadasz doświadczenie w obszarze technologii, doskonale radzisz sobie z analizą danych, a także chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju procesów produkcyjnych, to ta praca może być idealna dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i wspólnie twórzmy innowacyjne rozwiązania w dziedzinie produkcji leczniczych produktów.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad przebiegiem procesu wytwarzania i pakowania produktu leczniczego

  • Wprowadzanie nowych technologii do zakładu wraz z ich optymalizacją i ciągłym doskonaleniem w zakresie wytwarzania produktu i jego pakowania

  • Współpraca z globalnym działem badań i rozwoju

  • Udział w uruchamianiu nowych urządzeń

  • Opracowywanie procedur i dokumentacji technologicznej

  • Opracowywanie i wdrażanie materiałów opakowaniowych bezpośrednich oraz drukowanych

  • Udział w projektach inwestycyjnych

  • Współpraca z innymi działami w zakresie CAPA i odchyleń

  • Współpraca z działem walidacji podczas produkcji serii walidacyjnych i/lub rejestracyjnych

  • Rozwiązywanie problemów technologicznych

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu produkcyjnym, chemicznym lub farmaceutycznym.

  • Praktyczna znajomość zasad GMP

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w organizacji

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów

  • Zdolności analityczne

  • Znajomość narzędzi rozwiązywania problemów

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne warunki zatrudnieni.

Dodatkowe benefity:

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie kursów i szkoleń oraz zajęć sportowych

  • Elastyczny czas pracy

  • Owoce

  • Firmowa biblioteka

  • Brak dress code’u

  • Kawa/herbata

  • Parking dla pracowników

  • Karty przedpłacone

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy