Nazwa pracodawcy:
STRABAG PFS

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9264863pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź

Kontakt:

STRABAG PFS

Kierownik techniczny obiektu

Opis stanowiska
Zadania:

  • nadzór nad przebiegiem procesów operacyjnych w Spółce w zakresie utrzymania jakości obsługi, zgodności realizacji usługi z umową, wsparcia operacyjnego i technicznego w powierzonym obszarze ( branża Facility Management)

  • zarządzanie zespołem pracowników – planowanie pracy, koordynowanie, egzekwowanie wydanych poleceń, motywowanie do pracy

  • odpowiedzialność w zakresie PPM (przeglądy i konserwacje)

  • budowanie zespołu technicznego, rozliczenia czasu pracy, opracowywanie grafików pracy

  • optymalizacja działań podwykonawców w powierzonym obszarze wraz z zapewnieniem właściwej współpracy pomiędzy działami

  • utrzymywanie dobrych relacji z właścicielem/ zarządcą obiektu

  • zapewnienie wysokiego standardu świadczonych prac

  • rozliczenia finansowe wynikające z realizacji umów, zleceń oraz ponoszonych kosztów stałych

  • raportowanie z wykonanych działań, raportowanie miesięczne, analizy zużyć mediów

  • wskazywanie rozwiązań, propozycji modernizacji oraz ustosunkowywanie się do oczekiwań zarządcy nieruchomości oraz najemców

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne lub pokrewne z zakresu utrzymania technicznego i zarządzania nieruchomościami branży FM

  • 3 lata doświadczenia na stanowisku kierownika technicznego lub zastępcy

  • kreatywność, innowacyjność i inicjatywa w prowadzeniu projektów

  • mile widziana umiejętność skróconego kosztorysowania, czytania i analizy rysunków technicznych

  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • zaangażowanie, samodzielność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji

  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, MultiSport

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Oferujemy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.