Nazwa pracodawcy:
Trakcja S.A.

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265322pra

Miejsce pracy:
Polska, Szczecin
województwo: zachodniopomorskie

Inżynier Budowy (dział techniczny/branża konstrukcyjno-budowalna/perony/mostowa/drogowa/torowa)

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika Robót w zakresie realizacji procesu produkcji;

  • Przygotowywanie sprzedaży do Zamawiającego;

  • Rozliczanie podwykonawców, usługodawców, dostawców;

  • Tworzenie raportów dziennych, tygodniowych, miesięcznych;

  • Przygotowanie i archiwizacja zleceń na realizację badań laboratoryjnych i prac geodezyjnych w ramach Kontraktu, w tym kontrola obiegu dokumentów;

  • Tworzenie dokumentacji powykonawczej, odbiorowej;

  • Opracowywanie wniosków materiałowych;

  • Przygotowywanie harmonogramów robót, udział w przygotowaniu budżetu;

  • Udział w procesie przygotowania produkcji, w tym kontraktacji podwykonawców i dostawców materiałów;

  • Sporządzanie korespondencji kontraktowej;

  • Przygotowywanie zestawień, raportów, dokumentów niezbędnych w procesie realizacji Kontraktu.

Wymagania
Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane;

  • Minimum rok doświadczenia w realizacji kontraktów budowlanych na stanowisku o zbliżonym charakterze zadań;

  • Wiedza branżowa, znajomość procedur kontraktowych;

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy z zespołem​;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Ukierunkowanie na cele.

Mile widziane

  • Doświadczenie przy realizacji kontraktów budowlanych infrastrukturalnych.

Oferujemy
To oferujemy

  • Rynkowe warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach;

  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny;

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii);

  • Zniżka na przejazdy kolejowe w wysokości 90%;

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika;

  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami;

  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecanie pracowników (500-5000zł brutto).