Nazwa pracodawcy:
Concentrix

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265646pra

Miejsce pracy:
Polska, Lublin
województwo: lubelskie

Kontakt:

Concentrix

Specjalista ds. obsługi klienta w języku polskim i angielskim

Opis stanowiska
Co należy do Twoich ciekawych zadań?

  • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących, maili oraz czatów

  • Obsługa Klientów polskojęzycznych i angielskojęzycznych

  • Wprowadzanie danych do systemu

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń

  • Telefoniczne rozpoznawanie potrzeb klientów

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi

Wymagania
Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Znajomości języka polskiego w stopniu biegłym (C1) oraz znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B2)

  • Umiejętności obsługi systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office

  • Komunikatywności i nastawienia na pracę z ludźmi

  • Wysokiej kultury osobistej i orientacji na potrzeby klienta

  • Operatywności, dobrej organizacji i wysokiego poziomu motywacji do pracy

Oferujemy
Co możemy dać Ci w zamian?

  • Dogodny dla Ciebie grafik godzin pracy – pracujemy w systemie zmianowym

  • Pracę w komfortowym biurze w centrum Lublina (Czechów)

  • Szkolenie przygotowujące do pracy

  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się, dużej międzynarodowej firmie