Nazwa pracodawcy:
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265142pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, ul. Żelazna 59A
województwo: mazowieckie

Specjalista w Wydziale Nadzoru Nad Realizacją Inwestycji i Sprawozdawczości

Opis stanowiska
OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • opiniowanie przedinwestycyjnych prac studialnych, analitycznych, koncepcyjnych i projektowych dla planowanych inwestycji,

  • merytoryczny nadzór nad prawidłowością realizacji zadań inwestycyjnych,

  • prowadzenie działań monitorujących i wizyt kontrolnych na budowie,

  • ocenę i weryfikację, pod względem technicznym, opisów przedmiotu zamówienia dla zadań inwestycyjnych oraz nadzór nad przygotowaniem przez regionalne zarządy gospodarki wodnej, zarządy zlewni i jednostki realizujące projekty dokumentacji niezbędnej do ogłoszenia postępowania przetargowego,

  • weryfikowanie i opiniowanie sprawozdań okresowych przekazywanych przez regionalne zarządy gospodarki wodnej, zarządy zlewni i jednostki realizujące projekty,

  • prowadzenie sprawozdawczości związanej z realizacją inwestycji oraz nadzór nad sprawozdawczością przekazywaną przez regionalne zarządy gospodarki wodnej, zarządy zlewni i jednostki realizujące projekty,

  • rozpatrywanie pism wpływających do Departamentu,

  • współpracę z komórkami organizacyjnymi Wód Polskich, organami administracji publicznej oraz podmiotami zewnętrznymi zaangażowanymi w realizację projektów z zakresu gospodarki wodnej.

Wymagania
CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:

  • posiada wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach: budownictwo, inżynieria środowiska lub pokrewne,

  • ma minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze specjalizacji zawodowej,

  • zna przepisy ustaw: Prawo budowlane (z uwzględnieniem przepisów techniczno-budowlanych), Prawo Wodne, Kodeks Postępowania Administracyjnego, Prawo Zamówień Publicznych,

  • sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office,

  • posiada wiedzę w zakresie procesu inwestycyjnego,

  • posiada prawo jazdy kategorii B.

DODATKOWO DOCENIMY:

  • znajomość programów: AutoCAD, QGIS, RODOS lub pokrewnych.

Oferujemy JAKO PRACOWNIK MOŻESZ LICZYĆ DODATKOWO NA:

  • Umowa o pracę. Stabilne Zatrudnienie.

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki.

  • Wczasy „pod gruszą”. Bazy noclegowe w całym kraju.

  • Atrakcyjne pakiety szkoleniowe.

  • Dofinansowanie do karty sportowej.

  • Zgrany zespół i miłą atmosferę.

  • Pracę, która ma znaczenie.