Nazwa pracodawcy:
Trenkwalder

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265784pra

Miejsce pracy:
Niemcy,
województwo: zagranica

Kontakt:

Trenkwalder

Elektryk budowlany z j. niemieckim B1 (m/k)

Opis stanowiska

Zadania:

  • prace budowlane związane z instalacjami elektrycznymi,

  • rzetelne wykonywanie powierzonych prac,

  • montaż instalacji elektrycznych,

  • podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych),

  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów,

  • praca z szafą prądową, okablowanie, zamykanie prądu.

Wymagania

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego – na poziomie komunikatywnym,

  • prawo jazdy kat. B i własny samochód,

  • wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe,

  • potwierdzenie kwalifikacji i/bądź ukończenia szkoły (dyplomy/szkolenia),

  • doświadczenie na danym stanowisku,

  • zaangażowanie i chęć do pracy.

Oferujemy

Oferta:

  • niemiecka umowa o pracę,

  • wynagrodzenie 2300 - 2400 € netto/miesięcznie,

  • praca w systemie 1-zmianowym, 151 h w miesiącu,

  • bezpłatne zakwaterowanie (najczęściej pokoje jednoosobowe) oddalone od pracy max 10 km.

Miejsce pracy: różne lokalizacje w Niemczech