Nazwa pracodawcy:
GO-EST Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265685pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kierowca w Transporcie Międzynarodowym kat. C + E

Opis stanowiska
Warunki:

  • Ważność dokumentów (prawa jazdy, karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy),

  • Doświadczenie w transporcie drogowym,

  • Dyspozycyjność.

  • Doświadczenie na trasach międzynarodowych.

Oferujemy
 Oferujemy:

  • Atrakcyjne i terminowe wypłaty wynagrodzeń

  • Stałe trasy  po UE

  • Umowę o prace

  • Zwrot kosztów pobytu jak za granicą tak i w kraju

  • Płatne pauzy poza miejscem zamieszkania

  • Nowoczesny tabor (IVECO) , w tym serwisy kontrolne pojazdów w warsztatach IVECO

  • Przewóz tylko odzieży w kontenerach tzw TANDEMY

  • Pojazd dedykowany kierowcy bez jazdy w podwójnych obsadach

  • Stała praca w ciągle rozwijającej się firmie