Nazwa pracodawcy:
NES Global Talent

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265904pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Koordynator ds. Planowania

Opis stanowiska
Podstawowy zakres obowiązków:

  • Tworzenie harmonogramów inwestycji dla wszystkich faz jej realizacji

  • Nadzór i współpraca z podwykonawcami przy przygotowywaniu harmonogramów budowy

  • Koordynacja i monitorowanie harmonogramów uwzględniająca priorytety Inwestycji

  • Raportowanie postępów prac w biurze lub na budowie, analiza odchyleń i różnic.

  • Opracowywanie – w razie potrzeby – wytycznych planu działań naprawczych; weryfikacja harmonogramów podwykonawców

Wymagania
Wymagania:

  • Min. 5 letnie doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku

  • Płynna znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Umiejętność obsługi oprogramowania: pakiet MS Office; Primavera Project Planner lub MS Project

  • Zdolność szybkiego przyswajania i wykorzystywania nowej wiedzy oraz rozwiązywania problemów

  • Operatywność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole wielobranżowym

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowych zespołach przy realizacji skomplikowanych projektów.

  • Stałe wykorzystywanie w pracy nowoczesnych narzędzi projektowych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji