Nazwa pracodawcy:
Instytut Rachunkowości i Podatków Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265001pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Śródmieście
województwo: mazowieckie

Konsultant ds. sprzedaży telefonicznej

Opis stanowiska

  • telefoniczne pozyskiwanie nowych uczestników szkoleń i usług doradczych organizowanych przez firmę

  • realizacja planów sprzedażowych

  • współpraca z menedżerami przygotowującymi oferty sprzedaży

  • opieka nad przydzieloną bazą klientów

  • dbanie o dobry wizerunek firmy i kontakt z klientami

Wymagania

Wymagania

  • komunikatywność i motywacja do pracy

  • chęć samodoskonalenia i samokształcenia

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • wysoka kultura osobista

  • jesteśmy otwarci na osoby u progu kariery zawodowej

Oferujemy

Oferujemy

  • szkolenie merytoryczne i sprzedażowe

  • stałe wynagrodzenie plus prowizję

  • możliwość awansu w strukturach firmy

  • rozwoju kariery zawodowej dla osób rozpoczynających pracę

  • pracę w centrum Warszawy (Warszawa Śródmieście)

  • a to wszystko w zgranym zespole :)