Nazwa pracodawcy:
MEGAENERGY Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9264902pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. Dokumentacji Sprzedażowej

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji niezbędnej w procedurach sprzedażowych

  • Monitorowanie oraz sprawdzanie jakości dokumentów sporządzanych przez dział sprzedaży

  • Tworzenie analiz rynkowych, projektowanie ofert handlowych oraz redagowanie umów i załączników

  • Zarządzanie wprowadzaniem danych do bazy systemowej

  • Sprawdzanie statusów kontrahentów w systemach Megaenergy

  • Prowadzenie zarówno korespondencji przychodzącej, jak i wychodzącej (w tym sortowanie, terminowanie oraz wysyłka dokumentów)

  • Składowanie dokumentacji w archiwum

Wymagania
Profil idealnego kandydata:

  • Znajomość pakietu MS Office na wysokim poziomie

  • Zamiłowanie do interakcji z zespołem sprzedażowym oraz klientami biznesowymi

  • Inicjatywność i zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji

  • Otwartość na nową wiedzę

  • Doskonała organizacja czasu pracy

  • Wytrzymałość psychiczna oraz determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów

Oferujemy
 Co oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia: umowa zlecenie, umowa o pracę, współpraca B2B

  • Pełne wsparcie podczas wdrożenia i integracji z zespołem pracy