Nazwa pracodawcy:
WPO ALBA S.A.

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9264893pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Kierownik robót z branży sanitarnej

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • planowanie i organizacja prac w biurze oraz na budowie,

  • współpraca z kierownikiem budowy, z przedstawicielami Wspólnot Mieszkaniowych i innych instytucji,

  • nadzór nad siłami własnymi, podwykonawcami przy realizacji zleceń,

  • nadzór nad dokumentacją wykonawczą,

  • raportowanie z postępów prac na budowie i realizacji zleceń.

Wymagania
Nasze wymagania

  • uprawnienia w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,

  • doświadczenie przy wykonywaniu instalacji gazowej,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • komunikatywność, umiejętność dobrej organizacji pracy,

  • samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania,

  • dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCad, Norma.

Oferujemy
To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • ciekawą prace w doświadczonym i dynamicznym zespole,

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

  • Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające wymagania proszone są o przesłanie CV.